Поліклініка Державної установи "Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Вінницькій області" є державним багатопрофільним лікувально-профілактичним закладом охорони здоров'я, що входить до складу ГУМВС України по Вінницькій області, створеним для надання спеціалізованої амбулаторно-поліклінічної медичної допомоги особам, які мають право на медичне обслуговування відповідно до законодавства та нормативно-правових актів.
У своїй діяльності Поліклініка керується Конституцією України, іншими законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства внутрішніх справ, Міністерства охорони здоров'я України та іншими нормативно-правовими актами з питань організації медичної допомоги.
Прийом пацієнтів здійснюють лікарі вищої та першої кваліфікаційної категорії за спеціальностями: терапія, отоларингологія, офтальмологія, неврологія, кардіологія, гастроентерологія, хірургія, гінекологія, урологія, дерматовенерологія.
В поліклініці функціонує рентгенівський кабінет, кабінет функціональної діагностики, кабінет УЗД.
В лабораторії проводяться загально-біохімічні та імунологічні дослідження крові та сечі.
Основними завданнями є:
Надання первинної, амбулаторно-поліклінічної медичної допомоги особам, які мають право на медичну допомогу за стандартами медичної допомоги, встановленими законодавством, відповідно до акредитаційної категорії;
здійснення заходів, спрямованих на профілактику захворюваності, тимчасової та стійкої втрати працездатності працівників територіальних органів поліції, військовослужбовців Національної гвардії України, працівників Міністерства внутрішніх справ, які дислокуються на території області.
Функції поліклініки:
1. Надання гарантованої безоплатної медичної допомоги, в тому числі:
первинну, амбулаторно-поліклінічну допомогу особам, які мають право на медичну допомогу;
первинну медичну допомогу вдома особам, які мають право на медичну допомогу.
2. Організація та проведення попередніх та періодичних медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці або таких, де є потреба у професійному доборі, та щорічного обов'язкового медичного огляду осіб віком до 21 року.
Організація та проведення медичних оглядів осіб, які претендують на зайняття посад, у т.ч. державних службовців, пов'язаних з виконанням функцій держави в територіальних органах поліції.
3. Планування, організація та проведення профілактичних щеплень серед осіб, які мають право на медичне обслуговування.
4. Організація та ведення відповідно до законодавства диспансерного обліку осіб, які мають право на медичну допомогу.
5. Проведення в установленому порядку експертизи тимчасової втрати працездатності особам, які перебувають на амбулаторному та стаціонарному лікуванні та організація роботи лікарсько-консультативних комісій, поліклінік. Здійснення заходів, спрямованих на профілактику захворюваності, тимчасової та стійкої втрати працездатності осіб, які мають право на медичну допомогу.
Визначення потреби в медико-соціальній експертизі та дотримання порядку направлення на медико-соціальну експертну комісію осіб, які мають право на медичну допомогу, на огляд з тривалою або стійкою втратою працездатності.
6. Підготовка медичної документації для направлення осіб, які мають право на медичну допомогу, до Центрального госпіталю Міністерства внутрішніх справ Направлення на лікування за кордон відповідно до законодавства.
7. Встановлення показань пацієнтам реабілітаційного та санаторно-курортного етапів лікування та відбір пацієнтів на медичну реабілітацію та санаторно-курортне лікування, участь у роботі лікарсько-відбіркової комісії.
8. Медичний огляд та вакцинація працівників міліції, військовослужбовців МВС та НГУ, які направляються для проходження та роботи у складі миротворчого персоналу Міжнародної операції ООН з підтримання миру і безпеки для участі в міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки, а також осіб, які направляються в зону проведення антитерористичної операції, поглиблене медичне обстеження цих осіб після повернення та медичний супровід постраждалих під час ведення бойових дій.
Поліклініка має право співпрацювати з комунальними та державними закладами охорони здоров'я для надання якісної медичної та фармацевтичної допомоги особам, які мають право на медичну допомогу. Надавати медичні послуги фізичним та юридичним особам за плату відповідно до встановлених тарифів на медичні послуги, керуючись ліцензією "Медична практика" та встановленими державними критеріями акредитації, отриманою Державною установою "Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Вінницькій області". Фінансові операції здійснюються через бухгалтерію Державної установи "Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Вінницькій області".
Графік роботи: понедділок-п’ятниця з 08:00 до 18:00
Телефон реєстратури: (0432)61-10-49
Начальник поліклініки-лікар Даришина Ірина Анатоліївна
лікар-офтальмолог поліклініки
лікар-уролог поліклініки вищої кваліфікаційної категорії
лікар-гінеколог поліклініки вищої кваліфікаційної категорії
лікар-гастроентеролог поліклініки вищої кваліфікаційної категорії
лікар-кардіолог поліклініки вищої кваліфікаційної категорії
лікар-рентгенолог поліклініки другої кваліфікаційної категорії
лікар-терапевт дільничний поліклініки першої кваліфікаційної категорії
лікар-стоматолог поліклініки першої категорії
лікар-отоларинголог поліклініки вищої кваліфікаційної категорії
лікар-педіатр дільничий поліклініки вищої кваліфікаційної категорії
Начальник поліклініки - лікар вищої кваліфікаційної категорії
лікар-невропатолог поліклініки вищої кваліфікаційної категорії
лікар-терапевт дільничний вищої кваліфікаційної категорії
лікар-терапевт дільничний поліклініки першої кваліфікаційної категорії
лікар-терапевт дільничний поліклініки вищої кваліфікаційної категорії
лікар-терапевт дільничий поліклініки
лікар-дерматовенеролог поліклініки вищої кваліфікаційної категорії
лікар-інфекціоніст другої кваліфікаційної категорії
лікар-лаборант поліклініки першої кваліфікаційної категорії
(с) 2023